Paríž 2026
Naša školská exkurzia do Paríža bol nezabudnuteľným zážitkom. Trval od pondelka do piatku, pričom pondelok a piatok sme strávili cestovaním autobusom.V utorok ráno sme sa vybrali na prehliadku najznámejších pamiatok mesta. Videli sme krásy Paríža a spoznali jeho atmosféru. V stredu sme ráno navštívili obchodnú uličku, kde sme si mohli kúpiť suveníry. Následne sme absolvovali vyhliadkovú plavbu po rieke Seina, ktorá nám ponúkla nádherné výhľady na mesto. Po plavbe sme sa presunuli k Eiffelovej veži, kde nás však kvôli zlému počasiu pustili iba na druhé poschodie. No napriek tomu sme boli očarený výhľadmi.Vo štvrtok sme sa hneď ráno vybrali do Disneylandu Paris, kde sme si mohli vyskúšať rôzne atrakcie. Večer sme zažili nezabudnuteľnú šou a plní zážitkov sme sa následne vydali na cestu domov.Za tento úžasný výlet ďakujeme pani učiteľke Kačkovej a Wagnerovej, že nám umožnili zažiť niečo také výnimočné.
Nelly Jenčíková II.C





